Mistrzostwa Europy

  • XVI Mistrzostwa Europy 10/09/2017 Heidelberg, Niemcy
    kategoria nidan
    1 miejsce: Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    2 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria godan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • XV Mistrzostwa Europy 25/09/2016 Magglingen, Szwajcaria
    kategoria nidan
    1 miejsce: Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław
    3 miejsce: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
    kategoria sandan
    3 miejsce: Adam Bieniak, Warszawski Klub Kendo
    kategoria yondan
    3 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria godan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    3 miejsce: Adam Kitkowski, Meishinkan Poznań
    zawody drużynowe
    3 miejsce:
    Agnieszka Krawczyk, WSK Wrocław
    Adam Bieniak, Tenshinkan Warszawa
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    rezerwa: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
  • XIV Mistrzostwa Europy 20/09/2015 Falkenberg, Szwecja
    kategoria mudan
    3 miejsce: Piotr Wawrzyniak, Meishinkan Poznań
    kategoria yondan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    kategoria godan
    3 miejsce: Adam Kitkowski, Meishinkan Poznań
    zawody drużynowe
    3 miejsce: 
    Adam Bieniak, Tenshinkan Warszawa
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    rezerwa: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
  • XIII Mistrzostwa Europy 14/09/2014 Turyn, Włochy
    kategoria shodan
    1 miejsce: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
    kategoria sandan
    2 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    3 miejsce: 
    Kamil Orciuch, Bumeikan Katowice
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    rezerwa: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
  • XII Mistrzostwa Europy 13-15/09/2013 Linz, Austria
    kategoria shodan
    3 miejsce: Ziemowit Domański, Meishinkan Poznań
    kategoria nidan
    2 miejsce: Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    3 miejsce: 
    Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    Piotr Urbanek, Meishinkan Poznań
  • XI Mistrzostwa Europy 31/08-02/09/2012 Bruksela, Belgia
    kategoria mudan3 miejsce: Aleksandra Kusiak, Tenshinkan Warszawa
    kategoria shodan
    3 miejsce: Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    kategoria nidan
    1 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • X Mistrzostwa Europy 16-18/09/2011 Stevenage, Wielka Brytania
    kategoria mudan
    1 miejsce: Maciej Gałązka, Tenshinkan Warszawa
    3 miejsce: Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    kategoria shodan
    3 miejsce: Wiktor Bień, PSKIiJ Poznań
    kategoria nidan
    3 miejsce: Dariusz Leszczyński, WKS Flota/Busetsukan Gdynia
    3 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
  • IX Mistrzostwa Europy 3-5/09/2010 Bruksela, Belgia
    kategoria mudan
    1 miejsce: Adam Bieniak, Tenshinkan Warszawa
    kategoria shodan
    3 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria nidan
    3 miejsce: Piotr Urbanek, PSKIiJ Poznań
    kategoria sandan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    3 miejsce:
    Dariusz Leszczyński, Busetsukan Gdynia
    Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
  • VIII Mistrzostwa Europy 16-18/11/2009 Mierlo, Holandia
    kategoria mudan
    1 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    3 miejsce: Adam Majchrzak, PSI Opole / Butokukan Rybnik
    kategoria sandan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    2 miejsce:
    Dariusz Leszczyński, Busetsukan Gdynia
    Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    Marcin Wojtasik, Tenshinkan Warszawa
  • VII Mistrzostwa Europy 4-6/12/2008 Magglingen, Szwajcaria
    kategoria mudan
    1 miejsce: Dariusz Leszczyński, Flota Gdynia
    3 miejsce: Grzegorz Poprawski, PSKIJ Poznań
    kategoria shodan
    3 miejsce: Joanna Dyjas, Tenshinkan Dojo
    3 miejsce: Piotr Urbanek, PSKIJ Poznań
    kategoria nidan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków/Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    kantosho: Łukasz Machura, Koryukan Kraków/Bumeikan Katowice
  • VI Mistrzostwa Europy 2-4/11/2007 Paryż, Francja
    kategoria mudan
    2 miejsce: Joanna Dyjas, Tenshinkan Dojo
    kategoria nidan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
  • V Mistrzostwa Europy 6-8/09/2006 Brighton, Wielka Brytania
    kategoria shodan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
    kategoria nidan
    3 miejsce: Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
    zawody drużynowe
    kantosho: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
  • III Mistrzostwa Europy 11-13/11/2004 Sztokholm, Szwecja
    kategoria shodan
    3 miejsce: Jarosław Wolny i Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
Odsłon artykułów:
305436
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de