Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/jail/ulgot/home/ulgot/domains/jodo.pl/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Mistrzostwa Europy

  • XIV Mistrzostwa Europy 20/09/2015 Falkenberg, Szwecja
    kategoria mudan
    3 miejsce: Piotr Wawrzyniak, Meishinkan Poznań
    kategoria yondan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    kategoria godan
    3 miejsce: Adam Kitkowski, Meishinkan Poznań
    zawody drużynowe
    3 miejsce: 
    Adam Bieniak, Tenshinkan Warszawa
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    rezerwa: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
  • XIII Mistrzostwa Europy 14/09/2014 Turyn, Włochy
    kategoria shodan
    1 miejsce: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
    kategoria sandan
    2 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    3 miejsce: 
    Kamil Orciuch, Bumeikan Katowice
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    rezerwa: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
  • XII Mistrzostwa Europy 13-15/09/2013 Linz, Austria
    kategoria shodan
    3 miejsce: Ziemowit Domański, Meishinkan Poznań
    kategoria nidan
    2 miejsce: Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    3 miejsce: 
    Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    Piotr Urbanek, Meishinkan Poznań
  • XI Mistrzostwa Europy 31/08-02/09/2012 Bruksela, Belgia
    kategoria mudan3 miejsce: Aleksandra Kusiak, Tenshinkan Warszawa
    kategoria shodan
    3 miejsce: Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    kategoria nidan
    1 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria yondan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • X Mistrzostwa Europy 16-18/09/2011 Stevenage, Wielka Brytania
    kategoria mudan
    1 miejsce: Maciej Gałązka, Tenshinkan Warszawa
    3 miejsce: Jakub Kolasa, WSK Wrocław
    kategoria shodan
    3 miejsce: Wiktor Bień, PSKIiJ Poznań
    kategoria nidan
    3 miejsce: Dariusz Leszczyński, WKS Flota/Busetsukan Gdynia
    3 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
  • IX Mistrzostwa Europy 3-5/09/2010 Bruksela, Belgia
    kategoria mudan
    1 miejsce: Adam Bieniak, Tenshinkan Warszawa
    kategoria shodan
    3 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    kategoria nidan
    3 miejsce: Piotr Urbanek, PSKIiJ Poznań
    kategoria sandan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    3 miejsce:
    Dariusz Leszczyński, Busetsukan Gdynia
    Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    Michał Szczepański, WSK Wrocław
  • VIII Mistrzostwa Europy 16-18/11/2009 Mierlo, Holandia
    kategoria mudan
    1 miejsce: Michał Szczepański, WSK Wrocław
    3 miejsce: Adam Majchrzak, PSI Opole / Butokukan Rybnik
    kategoria sandan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    2 miejsce:
    Dariusz Leszczyński, Busetsukan Gdynia
    Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
    Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    Marcin Wojtasik, Tenshinkan Warszawa
  • VII Mistrzostwa Europy 4-6/12/2008 Magglingen, Szwajcaria
    kategoria mudan
    1 miejsce: Dariusz Leszczyński, Flota Gdynia
    3 miejsce: Grzegorz Poprawski, PSKIJ Poznań
    kategoria shodan
    3 miejsce: Joanna Dyjas, Tenshinkan Dojo
    3 miejsce: Piotr Urbanek, PSKIJ Poznań
    kategoria nidan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków/Bumeikan Katowice
    zawody drużynowe
    kantosho: Łukasz Machura, Koryukan Kraków/Bumeikan Katowice
  • VI Mistrzostwa Europy 2-4/11/2007 Paryż, Francja
    kategoria mudan
    2 miejsce: Joanna Dyjas, Tenshinkan Dojo
    kategoria nidan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
  • V Mistrzostwa Europy 6-8/09/2006 Brighton, Wielka Brytania
    kategoria shodan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
    kategoria nidan
    3 miejsce: Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
    zawody drużynowe
    kantosho: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
  • III Mistrzostwa Europy 11-13/11/2004 Sztokholm, Szwecja
    kategoria shodan
    3 miejsce: Jarosław Wolny i Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań

Imprezy międzynarodowe

  • 16. Eishinkan Team Taikai, Wolverton, 29.11.2014
    1 miejsce: Chrząszcze (Gabrusewicz, Urbanek, Machura)
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec, 2014 VS-Schwenningen, Niemcy 
    kategoria sandan
    1 miejsce: Adam Bieniak, "Tenshinkan" WSK Warszwa
    kategoria yondan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • 15. Eishinkan Team Taikai, Wolverton, 23.11.2013
    1 miejsce: Chrząszcze (Kolasa, Szczepański, Machura)
    3 miejsce: Trzmiele (Kitkowski, Orciuch, Urbanek)
  • Turniej Jodo, 2013 Falkenberg, Szwecja, 28/06/2013
    kategoria mudan
    1 miejsce: Tomasz Gabrusewicz, Meishinkan Poznań
    kategoria nidan
    2 miejsce: Wiktor Bień, Meishinkan Poznań
    3 miejsce: Kamil Orciuch, Bumeikan Katowice
    kategoria sandan 
    2 miejsce: Piotr Urbanek, 
    Meishinkan Poznań
    kategoria yondan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    3 miejsce: Adam Kitkowiski, Meishinkan Poznań
  • 14. Eishinkan Team Taikai, Codicote, 24.11.2012
    2 miejsce: Chrząszcze (Urbanek, Szczepański, Machura)
  • 10. Otwarte Mistrzostwa Niemiec Jodo, VS-Schwenningen, 7-8.06.2012
    kategoria Yondan
    2 miejsce: Łukasz Machura
  • Göteborg Jodo Open, 2011 Göteborg, Szwecja
    kategoria mudan
    2 miejsce: Katrzyna Pielech, Busetsukan Gdynia
    kategoria nidan
    1 miejsce: Dariusz Leszczyński, Busetsukan Gdynia
    kategoria sandan
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec, 2010 VS-Villingen, Niemcy
    kategoria nidan
    3 miejsce: Darek Leszczyńsk, "Flota" Gdynia
  • VI Drużynowe Taikai Jodo Eishinkan, 2009 Stevenage, Wielka Brytania
    Turniej drużynowy
    3 miejsce:
    senpo: Dariusz Leszczyński (Gdynia); chuken: Piotr Urbanek (PSKIJ Poznań), taisho Adam Kitkowski (PSKIJ Poznań)
    3 miejsce: senpo: Agnieszka Wial (Gdynia); chuken: Michał Szczepański (WSK Wrocław), taisho Łukasz Machura (Bumeikan Katowice)
  • The Ishido Sensei Anniversary Jodo Taikai, 2009 Brighton, Wielka Brytania
    kategoria shodan
    3 miejsce: Darek Leszczyński, "Flota" Gdynia
    kategoria sandan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • Göteborg Jodo Open, 2009 Göteborg, Szwecja
    kategoria shodan
    1 miejsce: Darek Leszczyński, "Flota" Gdynia
    kategoria sandan
    1 miejsce: Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec, 2009 VS-Villingen, Niemcy
    kategoria mudan
    1 miejsce: Adam Majchrzak, Butokukan Rybnik
    kategoria shodan
    1 miejsce: Darek Leszczyńsk, "Flota" Gdynia
    kategoria sandan
    3 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • I Jodo Taikai, 27.06.2008 Ellös, Szwecja
    kategoria mudan
    2 miejsce: Darek Leszczyńsk, Gdynia
    kategoria nidan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
    kategoria sandan
    3 miejsce: Adam Kitkowski, PSKIJ Poznań
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec, 2008 VS-Villingen, Niemcy
    kategoria mudan
    1 miejsce: Darek Leszczyńsk, Gdynia
    kategoria shodan
    2 miejsce: Piotr Urbanek, PSKIJ Poznań
    kategoria nidan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • XII Międzynarodowy Turniej Jodo Paris Jodo Sai, 2008 Paryż, Francja
    Turniej indywidualny, kategoria nidan
    3 miejsce: Marcin Wojtasik, Tenshinkan Warszawa
    Turniej drużynowy
    3 miejsce: Drużyna Tenshinkan Dojo: Joanna Dyjas, Grzegorz Puchawski, Marcin Wojtasik.
    3 miejsce: Drużyna Shinfunkan Dojo w składzie której startował: Rafał Polański, Tenshinkan Warszawa
  • X Międzynarodowy Turniej Ishido Cup, 2008 Mierlo, Holandia
    kategoria mudan (12 zawodników w 2 grupach)
    3 miejsce: Darek Leszczyński, Gdynia
    kategoria shodan (8 zawodników w 2 grupach)
    1 miejsce: Piotr Urbanek, PSKIJ Poznań
    kategoria nidan (13 zawodników w 3 grupach)
    2 miejsce: Łukasz Machura, Bumeikan Katowice
  • IV Drużynowe Taikai Jodo Eishinkan, 2007 Kings Langley, Herts, Wielka Brytania
    Turniej drużynowy
    3 miejsce:
    senpo: Dariusz Leszczyński (Gdynia); chuken: Piotr Urbanek (PSKIJ Poznań), taisho Michał Nowakowski (Koryukan Kraków)
  • XI Międzynarodowy Turniej Jodo Paris Jodo Sai, 2007 Paryż, Francja
    Turniej indywidualny, kategoria nidan
    3 miejsce: Grzegorz Puchawski, Tenshinkan Warszawa
    Turniej drużynowy
    3 miejsce: Drużyna Tenshinkan Dojo w składzie: Katarzyna Puchawska, Rafał Polański, Grzegorz Puchawski
  • IX Międzynarodowy Turniej Ishido Cup, 2007 Utrecht, Holandia
    kategoria shodan/nidan (13 zawodników w 3 grupach)
    1 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków
  • X Międzynarodowy Turniej Jodo Paris Jodo Sai, 2006 Paryż, Francja
    Turniej drużynowy
    3 miejsce: Marcin Wojtasik
  • IX Międzynarodowy Turniej Jodo Paris Jodo Sai, 2005 Paryż, Francja
    kategoria mudan
    3 miejsce: Grzegorz Puchawski, Tenshinkan Warszawa
  • Otwarte Mistrzostwa Niemiec, 2005 VS-Villingen, Niemcy
    kategoria mudan
    1 miejsce: Łukasz Machura, Koryukan Kraków

 

Imprezy lokalne

  • Turniej par Jodo - Długołęka 2011, 1. Letnie Gasshuku Iaido/Jodo PZK
    Turniej mieszanych par (yudan + mudan lub ikkyu + mudan)
    1 miejsce - Aleksandra Kusiak (M, Tenshinkan) + Michał Glatte (1D, Koryukan)
    2 miejsce - 
    3 miejsce - 
    3 miejsce - 
    Kantosho - Joonas Pihlaja (M, Helsinki)
    Najlepszy zawodnik dnia (specjalne wyróżnienie Sensei A. Watsona) - Aleksandra Kusiak (M, Tenshinkan)
  • III Towarzyski Turniej Jodo - Morąg 2009: Kurs Instruktorów Kendo
    Turniej indywidualny, kategoria mudan:
    1 miejsce - Agnieszka Wial (Shodokan Olsztyn)
    2 miejsce - Szymon Gardzielewski (Toruński Klub Kendo)
    3 miejsce - Oskar Dziugieł (Halemba Dojo Szczecin)
    4 miejsce - Marcel Bartczak (UKS Kendo Łódź)
    Kantosho: Maciej Dietl (Koryukan Kraków)
  • II Towarzyski Turniej Jodo - Warszawa 2007: Polish Goodwill Championship
    Turniej indywidualny, kategoria mudan:
    1 miejsce - Joanna Dyjas (Tenshinkan Warszawa)
    2 miejsce - Michał Nowakowski (Koryukan Kraków)
    3 miejsce - Katarzyna Puchawska (Tenshinkan Warszawa)
  • I Towarzyski Turniej Jodo: Obóz Iaido i Jodo - Kownatki 2006
    Turniej indywidualny, kategoria mudan:

    1 miejsce - Katarzyna Puchawska (Tenshinkan Warszawa)
    2 miejsce - Mateusz Ostrowski (Tenshinkan Warszawa)
    3 miejsce - Joanna Dyjas (Tenshinkan Warszawa)
Odsłon artykułów:
288387
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de