15th Murakami Sensei Iaido & Jodo Seminar

15-ta edycja Zgrupowania z Murakami Sensei, zorganizowana przez Polski Związek Kendo wraz z Wrocławskim Stowarzyszeniem Kendo, zgromadziła blisko 40 uczestników z Polski, Czech i Izraela. 5 dni poświęconych na trening Iaido i Jodo zwieńczyła mała uroczystość podczas, której Prezes Polskiego Związku Kendo, Pan Włodzimierz Małecki wręczył dyplom uznania oraz złotą odznakę PZK Sensei Murakami Noataka oraz dyplomy wraz ze srebrnymi odznakami PZK Sensei Andrew Watson i Murakami Yoshihisa. 

Czytaj więcej: 15th Murakami Sensei Iaido & Jodo Seminar

[2019/10/5-6] SMR Koryu Jodo, Fałkowo

We would like to invite every jodoka out there for annual SMR Koryu Jodo training with Sensei Andy Watson Renshi 7 Dan Jodo supported by Sensei Łukasz Machura 5 Dan Jodo.

[2019/08/31-09/01] Otwarty trening Kadry Polski Jodo

Zapraszamy do Zawiercia na Otwarty trening Kadry Polski Jodo. Jest to ostatnie keikokai przed 18. Mistrzostwami Europy Jodo, które również odbędą się w Zawierciu. 

info: http://bit.ly/201908pzkjodoinfo
rejestracja: http://bit.ly/201908pzkjodoform

Majowe Jodo Keikokai

W drugi weekend maja odbyło się drugie w tym roku Jodo Keikokai – spotkanie poświęcone wspólnemu treningowi. Jodocy z Poznania, Wrocławia, Katowic, Warszawy oraz Zawiercia poświęcili dwa dni na szlifowanie wszystkich kata, które znają, zarówno tych z ZNKR Jodo jak i Shinto Muso Ryu Jodo. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowane jest na sierpień!

Kwietniowe Jodo Keikokai

13 i 14 kwietnia w Zawierciu odbyło się pierwsze w tym roku Keikokai - spotkanie na wspólny trening. 11 jodoków z Polski oraz jeden gość z Cech spędziło dwa dni na treningu ZNKR Jodo kata oraz Shinto Muso Ryu Jodo. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, szczegóły wkrótce!. 

Odsłon artykułów:
382771
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de