Start

Pierwszy 6 dan Jodo w Polsce!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że na egzaminach w ramach  XVIII Mistrzostw Europy Jodo organizowanych z Polsce, w Zawierciu, Adam Kitkowski, jako pierwszy Polak zdał egzamin na 6 dan Jodo. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytaj więcej: Pierwszy 6 dan Jodo w Polsce!

Zmiany w Jodo Bu

Z początkiem września 2019 roku Pan Tomasz Gabrusewicz zrezygnował z czynnego członkostwa w Komisji Jodo Polskiego Związku Kendo. Tomkowi chciałbym niniejszym podziękować za wiele lat pracy na rzecz Jodo Bu. 

Na jego miejsce wybrana została Pani Agnieszka Krawczyk, zawodniczka Wrocławskiego Klubu Kendo. 

Łukasz Machura
Jodo Bucho

Majowe Jodo Keikokai

W drugi weekend maja odbyło się drugie w tym roku Jodo Keikokai – spotkanie poświęcone wspólnemu treningowi. Jodocy z Poznania, Wrocławia, Katowic, Warszawy oraz Zawiercia poświęcili dwa dni na szlifowanie wszystkich kata, które znają, zarówno tych z ZNKR Jodo jak i Shinto Muso Ryu Jodo. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowane jest na sierpień!

Kwietniowe Jodo Keikokai

13 i 14 kwietnia w Zawierciu odbyło się pierwsze w tym roku Keikokai - spotkanie na wspólny trening. 11 jodoków z Polski oraz jeden gość z Cech spędziło dwa dni na treningu ZNKR Jodo kata oraz Shinto Muso Ryu Jodo. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, szczegóły wkrótce!. 

Odsłon artykułów:
373563
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de