Start

Szeroka Kadra Narodowa 2016

Komisja Jodo serdecznie zaprasza do zgłaszania zawodników do Szerokiej Kadry Narodowej na rok 2016. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem

Jodo Bucho

Zmiany w Komisji Jodo

Komisja Jodo informuje, że zaszły zmiany osobowe w komisji. Miejsce Piotra Janickiego, który ustąpił ze stanowiska Członka Komisji zajmuje Łukasz Machura. Gratulujemy Łukaszowi, życzymy owocnej współpracy!

Jodo BuCho

6 Letnie Gasshuku Jodo

W minionym tygodniu, od wtorku do czwartku, jodocy z całej polski mieli okazję do spotkania i wspólnych treningów w ramach 6 Letniego Gasshuku Jodo, które tym razem odbyło się w Fałkowie. Andrew Watson sensei (6 dan Jodo Renshi) przez trzy dni prowadził treningi z zakresu Seitei Jo oraz poziomu Chudan szkoły Shinto Muso Ryu. W drugim dniu przeprowadzony został tradycyjny już turniej par, którego zwycięzcami okazali się Adam Bieniak i Ziemowit Domański.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za kolejne wspaniałe zgrupowanie w Fałkowie, wszystkim ćwiczącym za obecność, Piotrowi za organizację oraz Renacie, Honoracie, Ani i Agnieszce za pomoc i pyszne ciasta.

W przyszłym roku Letnie Gasshku Jodo najprawdopodobniej również zawita do Fałkowa, więc zapraszamy i do zobaczenia!

foto i tekst Jodo Bucho 

[27-28.08.2016] Sierpniowe Jodo z Łukaszem Machurą

W ostatni weekend sierpnia jodocy z całej Polski oraz goście ze Słowacji i Czech zjechali się do Zawiercia na ostatnie zgrupowanie przed wrześniowymi Mistrzostwami Europy aby wspólnie z reprezantami Polski i Słowacji przygotować się do startów. Przez dwa upalne dni, trener Kadry Narodowej, Łukasz Machura prowadził treningi wypełnione zarówno punktami technicznymi jak i tymi dotyczącymi samej esencji Jodo, dystansem, "taimingiem", realnością. Dziękujemy wszystkim za przybycie a obu reprezentacjom życzymy sukcesów i walizek pełnych medali.

 

Jodo Bucho

Odsłon artykułów:
339934
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de