Start

15th Murakami Sensei Iaido & Jodo Seminar

15-ta edycja Zgrupowania z Murakami Sensei, zorganizowana przez Polski Związek Kendo wraz z Wrocławskim Stowarzyszeniem Kendo, zgromadziła blisko 40 uczestników z Polski, Czech i Izraela. 5 dni poświęconych na trening Iaido i Jodo zwieńczyła mała uroczystość podczas, której Prezes Polskiego Związku Kendo, Pan Włodzimierz Małecki wręczył dyplom uznania oraz złotą odznakę PZK Sensei Murakami Noataka oraz dyplomy wraz ze srebrnymi odznakami PZK Sensei Andrew Watson i Murakami Yoshihisa. 

Czytaj więcej: 15th Murakami Sensei Iaido & Jodo Seminar

Pierwszy 6 dan Jodo w Polsce!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że na egzaminach w ramach  XVIII Mistrzostw Europy Jodo organizowanych z Polsce, w Zawierciu, Adam Kitkowski, jako pierwszy Polak zdał egzamin na 6 dan Jodo. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytaj więcej: Pierwszy 6 dan Jodo w Polsce!

Zmiany w Jodo Bu

Z początkiem września 2019 roku Pan Tomasz Gabrusewicz zrezygnował z czynnego członkostwa w Komisji Jodo Polskiego Związku Kendo. Tomkowi chciałbym niniejszym podziękować za wiele lat pracy na rzecz Jodo Bu. 

Na jego miejsce wybrana została Pani Agnieszka Krawczyk, zawodniczka Wrocławskiego Klubu Kendo. 

Łukasz Machura
Jodo Bucho

Majowe Jodo Keikokai

W drugi weekend maja odbyło się drugie w tym roku Jodo Keikokai – spotkanie poświęcone wspólnemu treningowi. Jodocy z Poznania, Wrocławia, Katowic, Warszawy oraz Zawiercia poświęcili dwa dni na szlifowanie wszystkich kata, które znają, zarówno tych z ZNKR Jodo jak i Shinto Muso Ryu Jodo. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowane jest na sierpień!

Odsłon artykułów:
379262
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de