Start

Kwietniowe Jodo Keikokai

13 i 14 kwietnia w Zawierciu odbyło się pierwsze w tym roku Keikokai - spotkanie na wspólny trening. 11 jodoków z Polski oraz jeden gość z Cech spędziło dwa dni na treningu ZNKR Jodo kata oraz Shinto Muso Ryu Jodo. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, szczegóły wkrótce!. 

Szeroka Kadra Narodowa 2016

Komisja Jodo serdecznie zaprasza do zgłaszania zawodników do Szerokiej Kadry Narodowej na rok 2016. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem

Jodo Bucho

Zmiany w Komisji Jodo

Komisja Jodo informuje, że zaszły zmiany osobowe w komisji. Miejsce Piotra Janickiego, który ustąpił ze stanowiska Członka Komisji zajmuje Łukasz Machura. Gratulujemy Łukaszowi, życzymy owocnej współpracy!

Jodo BuCho

6 Letnie Gasshuku Jodo

W minionym tygodniu, od wtorku do czwartku, jodocy z całej polski mieli okazję do spotkania i wspólnych treningów w ramach 6 Letniego Gasshuku Jodo, które tym razem odbyło się w Fałkowie. Andrew Watson sensei (6 dan Jodo Renshi) przez trzy dni prowadził treningi z zakresu Seitei Jo oraz poziomu Chudan szkoły Shinto Muso Ryu. W drugim dniu przeprowadzony został tradycyjny już turniej par, którego zwycięzcami okazali się Adam Bieniak i Ziemowit Domański.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za kolejne wspaniałe zgrupowanie w Fałkowie, wszystkim ćwiczącym za obecność, Piotrowi za organizację oraz Renacie, Honoracie, Ani i Agnieszce za pomoc i pyszne ciasta.

W przyszłym roku Letnie Gasshku Jodo najprawdopodobniej również zawita do Fałkowa, więc zapraszamy i do zobaczenia!

foto i tekst Jodo Bucho 

Odsłon artykułów:
346610
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de