Start

Nowy Trener Kadry Narodowej Jodo

Komisja Jodo Polskiego Związku Kendo informuje, iż w wyniku rozstrzygnięcia Konkursu na Trenera Kadry Polski Jodo, w dniu 18 czerwca 2018 roku nowym Trenerem Kadry Polski Jodo został Piotr Urbanek, 5 dan Jodo, członek Katowickiego klubu Bumeikan.

Panu Piotrowi życzymy owocnej współpracy z zawodnikami i wiele satysfakcji z pełnienia nowej funkcji.

Dodatkowo informujemy, że stanowisko Przewodniczącego Komisji Jodo, do tej pory zajmowane przez Michała Szczepańskiego, obejmuje Łukasz Machura, życzymy owocnej pracy.

Podziękowania dla Łukasza Machury

W dniu 30 czerwca 2018 roku otrzymaliśmy pismo z informacją o rezygnacji Pana Łukasza Machury z obowiązków Trenera Kadry Narodowej Jodo.

Łukasz Machura nieustannie, od objęcia obowiązków Trenera Kadry Narodowej Jodo w roku 2010, a wcześniej od 2009 roku Szefa Wyszkolenia Technicznego przyczyniał się do sukcesów zawodników startujących w zawodach międzynarodowych, w tym rangi Mistrzostw Europy.

Prowadzona Przez Łukasza Machurę Kadra zdobyła łącznie 30 medali Mistrzostw Europy Jodo, w tym 7 złotych!

Dziekujemy Łukaszowi Machurze za lata poświęcenia i pasji, które wkładał w wyszkolenie polskich jodoków. Życzymy także nieustającej satysfakcji z treningu i kolejnych sukcesów!

Komisja Jodo PZKendo

Nowy Regulamin składek członkowskich i opłat licencyjnych Polskiego Związku Kendo

Zarząd Polskiego Związku Kendo przedstawia Regulamin składek członkowskich i opłat licencyjnych Polskiego Związku Kendo (link) wraz z Uchwałą Zarządu PZK nr 2017001 z dnia 31 grudnia 2017 r. o wysokości składek członkowskich i opłat licencyjnych na rok 2018 (link). Indywidualne formularze online zostaną przesłane do klubów drogą mailową.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentami. Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Polskiego Związku Kendo

Szeroka Kadra Narodowa 2016

Komisja Jodo serdecznie zaprasza do zgłaszania zawodników do Szerokiej Kadry Narodowej na rok 2016. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem

Jodo Bucho

Odsłon artykułów:
334170
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de