Start

Nowy Regulamin składek członkowskich i opłat licencyjnych Polskiego Związku Kendo

Zarząd Polskiego Związku Kendo przedstawia Regulamin składek członkowskich i opłat licencyjnych Polskiego Związku Kendo (link) wraz z Uchwałą Zarządu PZK nr 2017001 z dnia 31 grudnia 2017 r. o wysokości składek członkowskich i opłat licencyjnych na rok 2018 (link). Indywidualne formularze online zostaną przesłane do klubów drogą mailową.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentami. Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Polskiego Związku Kendo

Adam 4 danem Jodo

Miło nam donieść, że na 25 zgrupowaniu Jodo w niemieckim Villingen Adam Bieniak, zawodnik Warszawskiego Klubu Kendo zdał egzamin na 4 dan Jodo! Gratulujemy!

[27-28.08.2016] Sierpniowe Jodo z Łukaszem Machurą

W ostatni weekend sierpnia jodocy z całej Polski oraz goście ze Słowacji i Czech zjechali się do Zawiercia na ostatnie zgrupowanie przed wrześniowymi Mistrzostwami Europy aby wspólnie z reprezantami Polski i Słowacji przygotować się do startów. Przez dwa upalne dni, trener Kadry Narodowej, Łukasz Machura prowadził treningi wypełnione zarówno punktami technicznymi jak i tymi dotyczącymi samej esencji Jodo, dystansem, "taimingiem", realnością. Dziękujemy wszystkim za przybycie a obu reprezentacjom życzymy sukcesów i walizek pełnych medali.

 

Jodo Bucho

6 Letnie Gasshuku Jodo

W minionym tygodniu, od wtorku do czwartku, jodocy z całej polski mieli okazję do spotkania i wspólnych treningów w ramach 6 Letniego Gasshuku Jodo, które tym razem odbyło się w Fałkowie. Andrew Watson sensei (6 dan Jodo Renshi) przez trzy dni prowadził treningi z zakresu Seitei Jo oraz poziomu Chudan szkoły Shinto Muso Ryu. W drugim dniu przeprowadzony został tradycyjny już turniej par, którego zwycięzcami okazali się Adam Bieniak i Ziemowit Domański.

Gratulujemy wygranym oraz wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za kolejne wspaniałe zgrupowanie w Fałkowie, wszystkim ćwiczącym za obecność, Piotrowi za organizację oraz Renacie, Honoracie, Ani i Agnieszce za pomoc i pyszne ciasta.

W przyszłym roku Letnie Gasshku Jodo najprawdopodobniej również zawita do Fałkowa, więc zapraszamy i do zobaczenia!

foto i tekst Jodo Bucho 

Odsłon artykułów:
330606
FUVI0111ADANAUL
FREE Joomla! template "Adana"
joomla 1.6 templates by funky-visions.de